Dil Desteği Icon

KURUMSAL

Hakkımızda

AŞAĞIYA KAYDIR

Hakkımızda

Hikayemiz 2004'te kaliteli ve yenilikçi ürün odaklı üretim anlayışı ile başladı. 2004’ten bu yana sanayi sektörü için sanayi boyası, mobilya boyası, deniz boyası, zemin boyası, inşaat boyası, özel amaçlı boya, intumescent boya, sprey boya ve kaplama üretimi ile hizmet veriyoruz. 

Yola çıktığımız ilk günden beri odak noktamız olan sanayi boya ve kaplama üretiminde ihtiyaca yönelik çözümler sunmak için kaliteyi sizinle buluşturuyoruz. Üretici olarak edindiğimiz tecrübe ve kalitede istikrarlı olan tüketiciler bizi şu anki konumumuza getirdi. Doğru ürünlerin endüstriyel verimliliği artırarak geleceğimizi dönüştüreceğine inanıyoruz. Hedef aldığımız tüm yüzeyler için kendi inovatif uygulamalarımız ile müşteri memnuniyetine yüksek kalitede cevap verebilmeyi amaçlıyoruz.

“İhtiyaca yönelik stratejik çözümler”

Birinci sınıf ürün ve hizmetler ile uzun vadeli iş başarısına odaklanırken, şirket hedeflerimizi her zaman benimsiyoruz. Müşterilere en iyi ürün ve hizmeti sunmak için sektörde farklılaşıyor, çevresel ekonomik ve sosyal sürdürülebilirliği en üst düzeye çıkarmak için uygulamalarımızı sürekli iyileştiriyoruz. Bizi biz yapan değerlerimizi ve samimiyeti hedef alan yaklaşımımızı ön planda tutarak sektörde niteliksel olarak öne çıkıyoruz.

 
 Sertifikalarımız